Değerlerimiz

Değerlerimiz

Global pazarda tanınan, ulusal ölçekteki standartlara sahip, inovasyonun öncüsü, yerli ve yabancı medikal firmalar arasında örnek alınan ulusal ölçekte bir şirket olmaktır.


VİZYON

Global pazarda tanınan, ulusal ölçekteki standartlara sahip, inovasyonun öncüsü, yerli ve yabancı medikal firmalar arasında örnek alınan ulusal ölçekte bir şirket olmaktır. Önce Türkiye’ de sonrasında ise dünyada oluşturacağımız merkezlerin tümünde müşterilerimize ve paydaşlarımıza eşin mesafede, yüksek kalitede hizmet sunmak gayreti içerisinde olacağız. Ürünlerimizi kullanan insanların kendilerini güvende hissettikleri ve onların tüm beklentilerini karşıladığımız durumda vizyonumuzu tamamlamış olacağız.

 

MİSYONUMUZ

Yerel ve ulusal çaptaki her kesimden müşterilerimize ve paydaşlarımıza ürün sunmak, hizmet verdiğimiz medikal alanda geniş iş sahaları açmak suretiyle istihdam sağlayarak ülkemize en iyi şekilde hizmet edebilmek ve personellerimize süreklilik esasına dayalı düzenli iş geliştirme eğitimleri vererek onları etkin birer birey haline getirmek, mutlu ve güven içinde çalışmalarını sağlamak.